Accessoires

Merk
Kleur
Formaat
Prijs

Accessoires

FDC63034104
Voor de koffieliefhebber is de Bialetti Percolator Onderhoudsset 2 Kops een essentieel accessoire. Deze set bevat een silicone afdichtingsring en een aluminium filterplaatje, speciaal ontworpen voor verschillende 2 kops percolators van Bialetti. Na intensief gebruik van de percolator is het aan...
€8,95
1 stuk (€8,95 per stuk)
Op voorraad
FDC98671391
De BaristaPro Blindfilter E61 Espressomachine 58 mm is een handig accessoire om je espressomachine schoon te houden. Met dit blindfilter kun je de zetgroep van je machine 'backflushen', wat ervoor zorgt dat eventuele koffieresten en oliën worden verwijderd. Dit zorgt niet alleen voor een betere...
Dimensies (W x H x D)58 mm
€495,00
1 stuk (€495,00 per stuk)
Op voorraad
FDC33004032
Puly Caff Reinigingspoeder is een effectief product om de filterbakjes en filterdragers van jouw espressomachine schoon te houden. Het is belangrijk om de groepen van de machine eerst te reinigen met een droge borstel voordat je de filterdragers schoonmaakt. Reinigt filterbakjes en...
Gewicht900 gram
€17,50
1 stuk (€17,50 per stuk)
Op voorraad
FDC24051053
BaristaPro Coffee Clean Reinigingspoeder is een essentieel onderdeel van het dagelijkse onderhoud van jouw espressomachine. Het is speciaal ontwikkeld voor de flush reinigingsmethode, ook wel bekend als blindfilteren. Dit reinigingspoeder combineert maximale oplosbaarheid en reinigingskracht met...
Gewicht900 gram
€15,95
1 stuk (€15,95 per stuk)
Op voorraad
FDC28596574
De Coffee Clean Reinigingstabletten van BaristaPro zijn essentieel voor het dagelijkse onderhoud van jouw espressomachine. Deze tabletten zijn speciaal ontwikkeld voor de flush reinigingsmethode, ook wel bekend als blindfilteren. Ze combineren maximale oplosbaarheid en reinigingsvermogen met...
Gewicht2,5 gram
€17,95
1 stuk (€17,95 per stuk)
Op voorraad
FDC55290218
De Bialetti Moka Express 4 kops is een wereldwijd erkend en geliefd koffiezetapparaat. Het achthoekige aluminium ontwerp is eenvoudig te gebruiken en zet koffie op een authentieke manier. Vul het onderste reservoir met water, voeg gemalen koffie toe aan het filter, schroef alles in elkaar en...
Gewicht250 gram
€42,95
1 pakket (€42,95 per pakket)
Op voorraad
FDC63035422
De Bialetti Espresso Kop en Schotel Mat Zwart set bestaat uit 4 stuks. Deze stijlvolle kopjes en schotels zijn perfect voor het serveren van heerlijke espresso. De mat zwarte kleur geeft een moderne uitstraling aan je koffie servies. Kenmerken van de Bialetti Espresso Kop en Schotel Mat Zwart...
KleurZwart
€28,95
4 stuks (€7,24 per stuks)
Op voorraad
FDC17627158
Jura reinigingstabletten zijn essentieel voor het onderhoud van de volautomaat en de hygiëne in de omgang met melk, koffie en water. Met een fosfaatvrije samenstelling en een geoptimaliseerde beschermingsformule garanderen de tabletten een TÜV-gecertificeerde hygiëne voor uw volautomaat, terwijl...
€14,95
1 stuk (€14,95 per stuk)
Op voorraad
FDC23473405
De Cappuccino Perfect Melkreiniger is een reinigingsmiddel speciaal ontwikkeld voor het schoonmaken van melkresten in cappuccino machines. Met een inhoud van 1 liter is deze melkreiniger geschikt voor regelmatig gebruik. Effectieve reiniging van melkresten Geschikt voor cappuccino machines...
€14,95
1 liter (€14,95 per liter)
Op voorraad
FDC27752742
De BaristaPro Portofino Cappuccino kop en schotel is gemaakt van hoogwaardig Italiaans porselein. Het heeft een traditioneel Italiaans horeca design dat perfect is voor het serveren van cappuccino en het creëren van een optimale smaakbeleving. Belangrijkste kenmerken van de BaristaPro Portofino...
€39,95
6 stuks (€6,66 per stuks)
Op voorraad
FDC55289267
De Bialetti Moka Express 3-kops is een iconisch koffiezetapparaat dat gemakkelijk te gebruiken is en heerlijke koffie produceert op een authentieke manier. Het achtkantige aluminium potje zorgt voor een langzame extractie van de koffie, resulterend in een rijke en aromatische espresso in slechts...
Gewicht250 gram
€39,95
1 pakket (€39,95 per pakket)
Op voorraad
FDC63034135
Wanneer je een Bialetti Percolator hebt en regelmatig gebruikt, is het belangrijk om deze goed te onderhouden. Met de Bialetti Percolator Onderhoudsset 9 Kops kun je de siliconen afdichtingsring en het aluminium filterplaatje vervangen. Deze set is speciaal ontworpen voor verschillende 9 kops...
€8,95
1 stuk (€8,95 per stuk)
Op voorraad
FDC17028691
Bialetti Impilabili Italia Cappuccino / koffiekopjes in rek van 4 stuks. De kopjes hebben een inhoud van 140 ml en komen in 4 verschillende kleuren. Ze worden geleverd met een handig rekje. Afmetingen kopje: Lengte: 11.5 cm, Breedte: 8,0 cm, Hoogte: 5,3 cm Set van 4 kopjes in verschillende...
€34,95
4 stuks (€8,74 per stuks)
Op voorraad
FDC55292298
De Bialetti Venus 6 kops is een koffiezetapparaat dat geschikt is voor het zetten van 6 kopjes koffie. Het apparaat is gemaakt van roestvrij staal en heeft een modern design. Bij aankoop van de Bialetti Venus 6 kops ontvang je tevens een Bialetti koffie proefpakket met 3 verschillende smaken...
Gewicht3 x 250 gram
€70,95
1 pakket (€70,95 per pakket)
Op voorraad
FDC33004292
Puly Caff Espresso Ontkalker 2x125 ml Puly Caff Espresso Machineontkalker is een effectieve oplossing voor het ontkalken van espressomachines. Met een inhoud van 2x125 ml is het geschikt voor meerdere ontkalkingsbeurten. Deze ontkalker heeft verschillende kenmerken die het een goede keuze...
€10,95
1 stuk (€10,95 per stuk)
Op voorraad
FDC63021241
De Bialetti Cappuccino kop en schotel is een stijlvol en functioneel koffieservies. Het kopje en de schotel zijn voorzien van een zwarte Bialetti opdruk, wat zorgt voor een elegante uitstraling. De geschiedenis van Bialetti begon in 1919, toen Alfonso Bialetti een workshop opende voor de...
€14,95
1 stuk (€14,95 per stuk)
Op voorraad
FDC55292236
Laat de Bialetti Moka Inductie Zwart 2-kops + Koffie Proefpakket je meenemen naar de perfecte koffie-ervaring. Deze nieuwe Bialetti Moka Inductie is een combinatie van de traditionele Moka Express en een moderne uitstraling van roestvrijstaal. Het bovenste deel van de percolator is gemaakt van...
KleurZwart
€62,95
1 stuk (€62,95 per stuk)
Op voorraad
FDC39933962
De BaristaPro Groepborstel in de kleur rood is een handig accessoire voor elke barista. Deze borstel is speciaal ontworpen om de groepen van een espressomachine schoon te maken, waardoor de kwaliteit van de koffie gewaarborgd blijft. De borstel heeft een ergonomisch handvat, waardoor hij...
KleurRood
€6,99
1 stuk (€6,99 per stuk)
Op voorraad
FDC55290287
De Bialetti Moka Express 3 kops is een iconisch koffiezetapparaat dat wereldwijd bekend en geliefd is. Met zijn opvallende achtkantige aluminium pot zet je op authentieke wijze heerlijke koffie. Vul het reservoir onderaan met water, voeg gemalen koffie toe aan het filter, schroef alles in elkaar...
Gewicht250 gram
€37,95
1 pakket (€37,95 per pakket)
Op voorraad
FDC55292212
De Bialetti Moka Inductie Rood is een moderne variant van de traditionele Moka Express. Deze percolator is gemaakt van aluminium en roestvrijstaal, waardoor hij geschikt is voor alle warmtebronnen, inclusief inductie. Met een capaciteit van 4 kopjes en een inhoud van 150 ml, zet je in slechts...
KleurRood
€67,95
1 stuk (€67,95 per stuk)
Op voorraad
De volgende 20 producten
Bestsellers
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineYes Porties50
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineYes Porties50
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineNo Porties50
Besparing 6%
Op voorraad
Van €16,70 €15,75
1 zak (€15,75 per zak)
CaffeineYes SmaakStevige, pittige smaak - 100% Arabica