Accessoires

Merk
Kleur
Formaat
Prijs

Accessoires

FDC42413900
De Hario Bona Tea & Coffee Canister 200 - BCN-200-OV is een handige opbergcontainer voor koffie en thee. Gemaakt van een combinatie van email en olijfhout, zorgt deze canister ervoor dat je koffie en thee langer vers blijven. De plastic deksel sluit goed af, waardoor de smaak en aroma behouden...
€29,95
1 stuk (€29,95 per stuk)
Op voorraad
Bespaar 33%
FDC26001456
Met de G.A.T. Italia Delizia Percolator Blauw 6 kops maak je eenvoudig de fijnste espresso. Deze percolator is gemaakt van achtkantig aluminium en heeft een inhoud van 300 ml. Het welbekende mokka potje ontwerp zorgt voor een makkelijk gebruik en eenvoudige schoonmaak. Deze percolator is...
KleurBlauw
Van €29,95 €0,00
Je bespaart: €10,00
1 stuk (€19,95 per stuk)
Niet op voorraad
FDC55298290
De E&B LAB V60 Cone Dripper is een koffiefilter gemaakt van roestvrij staal met een maaswijdte van 35 micron. Dit filter is geschikt voor gebruik met de V60 Cone Dripper en zorgt voor een heldere en smaakvolle koffie. Kenmerken van de E&B LAB V60 Cone Dripper RVS Koffiefilter: Gemaakt van...
KleurRoestvrij Staal
€69,95
1 stuk (€69,95 per stuk)
Op voorraad
FDC63034098
De Bialetti Moka Filterplaatje + 1 Siliconen Ring 1 kops is een onderhoudsset voor verschillende 1 kops percolators van Bialetti. Deze set bevat een siliconen afdichtingsring en een aluminium filterplaatje. Het is aan te raden om deze onderdelen regelmatig te vervangen na veelvuldig gebruik van...
€0,00
1 stuk (€8,95 per stuk)
Niet op voorraad
FDC55290232
De Bialetti Moka Express 2-kops is een bekend en geliefd koffiezetapparaat. Met zijn opvallende achthoekige aluminium pot zet je op authentieke wijze heerlijke koffie. Vul het reservoir met water, voeg gemalen koffie toe aan het filter, schroef alles in elkaar en plaats het op een warmtebron....
Gewicht250 gram
€34,95
1 pakket (€34,95 per pakket)
Op voorraad
FDC55290225
Wanneer je een echte koffieliefhebber bent, is de Bialetti Moka Express 6 kops + Perfetto Moka Delicato koffie 250 gram een perfecte keuze. Dit koffiezetapparaat is wereldwijd erkend en wordt gekoesterd door koffieliefhebbers. Met zijn opvallende achtkantige aluminium pot zet je op authentieke...
Gewicht250 gram
€44,95
1 pakket (€44,95 per pakket)
Op voorraad
FDC55291215
Met de Bialetti Moka Express 2 kops + Espresso kop en schotel 2 stuks haal je een stijlvolle en functionele koffieset in huis. Deze set bestaat uit een Moka Express koffiezetapparaat voor 2 kopjes en 2 bijpassende espresso kopjes met schotels. De Bialetti Moka Express is een iconisch...
€59,95
2 stuks (€29,98 per stuks)
Op voorraad
FDC40379346
De BaristaPro Microvezeldoek is een zwarte doek van 40cm x 40cm die speciaal ontworpen is voor gebruik in de horeca. De doek is gemaakt van microvezel, waardoor het vuil en vocht goed opneemt en geen krassen achterlaat op oppervlakken. Enkele kenmerken van de BaristaPro Microvezeldoek zijn:...
Dimensies (W x H x D)40 x 40 cm
€5,99
1 stuk (€5,99 per stuk)
Op voorraad
FDC55293202
De Bialetti Venus 10 kops is een koffiezetapparaat dat geschikt is voor het zetten van 10 kopjes koffie. Het apparaat wordt geleverd met een Bialetti koffie proefpakket, bestaande uit 3 pakken van 250 gram koffie. Kenmerken van de Bialetti Venus 10 kops zijn onder andere: Geschikt voor het...
Gewicht3 x 250 gram
€88,95
1 pakket (€88,95 per pakket)
Op voorraad
FDC55293219
De Bialetti Venus Blue 2 kops is een koffiezetapparaat waarmee je snel en gemakkelijk een heerlijke espresso kunt maken. Het apparaat is gemaakt van roestvrij staal en heeft een blauw metallic uitvoering. Het is geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie. De inhoud van de Venus Blue is...
Gewicht3 x 250 gram KleurBlauw
€0,00
1 pakket (€62,95 per pakket)
Niet op voorraad
FDC41121751
Cafetto MFC Blue Melkreiniger Sachet 12x10 gram Cafetto MFC Blue Melkreiniger Sachet 12 x 10 gram is een zure, 100% biologische melkopschuimreiniger. Het bevat biologisch afbreekbare reinigingsmiddelen en is afgeleid van natuurlijke zuren. Deze melkreiniger biedt uitstekende verwijdering van...
Gewicht12 x 10 gram KleurBlauw
€12,95
1 stuk (€12,95 per stuk)
Op voorraad
FDC23983959
De BaristaPro Trieste Cappuccino Kop en Schotel is een set van 6 kopjes en schotels gemaakt van hoogwaardig Italiaans porselein. Deze traditionele Italiaanse horeca design is perfect voor het serveren van cappuccino en het creëren van een optimale smaakbeleving. Deze kopjes en schotels zijn...
€39,95
6 stuks (€6,66 per stuks)
Op voorraad
FDC55289281
Probeer de Bialetti Moka Express 6 kops + Perfetto Moka Nocciola koffie 250 gram. Dit koffiezetapparaat is wereldwijd bekend en geliefd. Met zijn opvallende achtkantige aluminium pot zet je op authentieke wijze heerlijke koffie. Vul het reservoir met water, voeg gemalen koffie toe aan het...
Gewicht250 gram
€46,95
1 pakket (€46,95 per pakket)
Op voorraad
FDC55293264
De Bialetti Venus Copper 6 kops is een koffiezetapparaat waarmee je snel en gemakkelijk een heerlijke espresso kunt maken. Het apparaat is gemaakt van roestvrijstaal en heeft een blauw metallic uitvoering. Het is geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie. De percolator heeft een...
Gewicht3 x 250 gram KleurKoper
€74,95
1 pakket (€74,95 per pakket)
Op voorraad
FDC55298207
IMS Filter RVS 150 micron voor Aeropress en Delter Het IMS Filter RVS 150 micron is speciaal ontworpen voor gebruik met de Aeropress en Delter koffiemakers. Het filter heeft een filtervermogen van 150 µm en is gemaakt van geweven roestvrij staal. Dit zorgt ervoor dat het filter vergelijkbaar is...
KleurRoestvrij Staal
€29,95
1 stuk (€29,95 per stuk)
Op voorraad
FDC31602903
De Urnex Cafiza Reinigingstabletten zijn speciaal ontworpen voor het reinigen van half- en volautomatische espressomachines. Deze reinigingstabletten zijn een essentieel onderdeel van het onderhoud van uw espressomachine. Koffie bevat van nature oliën die zich ophopen aan de binnenkant van de...
Gewicht32 x 2 gram
€0,00
1 stuk (€14,95 per stuk)
Niet op voorraad
FDC55295220
Zoek je een koffiezetapparaat waarmee je heerlijke espresso kunt zetten? Dan is de Bialetti Moka Express 3-kops een goede keuze. Dit koffiezetapparaat is geschikt voor het zetten van 3 kopjes espresso en wordt geleverd met een Carosello espresso kop en schotel set van 4 stuks. Met de Bialetti...
€64,95
4 stuks (€16,24 per stuks)
Op voorraad
Bespaar 11%
FDC22105741
Het Aqualogis White Waterfilter is geschikt voor Jura koffiemachines en zorgt voor een betere aromaontwikkeling van uw koffie. Daarnaast beschermt het waterfilter het apparaat tegen kalkafzetting, waardoor de levensduur van uw espressoapparaat wordt verlengd. Het filter vermindert ook vervuiling...
KleurWit
Van €27,95 €24,95
Je bespaart: €3,00
3 stuks (€8,32 per stuks)
Op voorraad
FDC18040018
De BaristaPro Microvezel Doek met Haak is een handig schoonmaakdoekje van 30 x 60 cm. Deze doek is speciaal ontworpen voor barista's en is perfect voor het schoonmaken van koffiemachines, melkopschuimers en andere apparatuur. De doek is gemaakt van microvezel, wat zorgt voor een grondige en...
€6,99
1 stuk (€6,99 per stuk)
Op voorraad
FDC55292267
Geef jezelf een heerlijke koffie-ervaring met de Bialetti Moka Inductie Zwart 6-kops en het Bialetti Koffie Proefpakket. Deze combinatie van een moderne percolator en een selectie van gemalen koffie zorgt voor een rijke en aromatische espresso. De Bialetti Moka Inductie 2020 is een perfecte mix...
KleurZwart
€76,95
1 stuk (€76,95 per stuk)
Op voorraad
De volgende 20 producten
Bestsellers
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineYes Porties50
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineYes Porties50
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineNo Porties50
Besparing 6%
Op voorraad
Van €16,70 €15,75
1 zak (€15,75 per zak)
CaffeineYes SmaakStevige, pittige smaak - 100% Arabica