Pure Tea

Op voorraad
€14,95
36 stuks (€0,42 per stuks)
Heb je zin in een verfrissende kop biologische groene thee met een subtiele smaak van citrusvruchten? Dan is Pure Tea Citrus Green de perfecte keuze voor jou. Deze losse thee is verpakt in piramidevormige theezakjes en biedt een unieke theebeleving. Pure Tea staat bekend om zijn topkwaliteit...
Niet op voorraad
€0,00
36 stuks (€0,42 per stuks)
Met de PURETEA Black Ceylon Biologische Thee geniet je van een heerlijke zwarte thee met een bloemig aroma, afkomstig uit Sri Lanka (voorheen bekend als Ceylon). De combinatie van Black Ceylon en aardbeiensmaak zorgt voor een perfecte balans tussen sterkte en aroma. Bovendien draagt het...
KleurZwart
Op voorraad
€28,95
1 stuk (€28,95 per stuk)
Maak je dag met de Pure Tea Theekist Wit. Deze prachtig handgemaakte theekist is gevuld met een melange van 16 verschillende smaken van Pure Tea. Geniet van de trendy, pure en authentieke ervaring van het drinken van deze bijzondere thee. De smaak, geur en kleur van de theeblaadjes zorgen voor...
KleurWit
Op voorraad
€39,95
1 stuk (€39,95 per stuk)
Geef jezelf een heerlijk cadeau met de Pure Tea Theekist Wit. Deze handgemaakte theekist is gevuld met een melange van maar liefst 16 verschillende smaken van Pure Tea. Geniet van de puurheid en authenticiteit van deze trendy thee. De Pure Tea Theekist Wit is een uniek theeproduct dat een ware...
KleurWit
Op voorraad
€14,95
36 stuks (€0,42 per stuks)
Verwen jezelf met de heerlijke Pure Tea Forest Fruit Biologische Thee. Deze thee heeft een temperamentvolle rode kleur en een zachte smaak van diverse fruitextracten. De combinatie van Forest Fruit, pepermuntblaadjes en aardbeiensmaak zorgt voor een heerlijke natuurlijke thee. Geniet elke dag...
Op voorraad
€5,99
1 stuks (€5,99 per stuks)
Stel je voor dat je op zoek bent naar een mooie en praktische theeset. Dan is de Pure Tea Kop en Schotel set in het wit precies wat je nodig hebt. Deze set bestaat uit een theekop met schotel, een theetip en een roerstaaf. Het design van deze set is zeer mooi en het gebruiksgemak is hoog....
KleurWit
Op voorraad
€14,95
36 stuks (€0,42 per stuks)
PURETEA Linden Biologische Thee 36st PURETEA Linden biologische thee is gemaakt van de jonge gele en groene bladeren en heerlijke bloemen van de lindebomen, die een honingaroma afgeven. Deze thee wordt vooral gewaardeerd in Engeland vanwege de heerlijke smaak en ontspannende eigenschappen. Het...
Op voorraad
€14,95
36 stuks (€0,42 per stuks)
Ontwaak de koffiespecialist De Pure Tea Darjeeling Biologische Thee is een uitstekende keuze voor liefhebbers van zwarte thee. Deze thee is ontstaan in het gebied Darjeeling in India, waar een chirurg zaden uit China heeft geplant. De melange van zwarte en witte thee zorgt voor een lichte...
Probeer de heerlijke biologische zwarte thee van PURETEA Black Ceylon. Deze thee is afkomstig uit Sri Lanka en heeft een bloemig aroma. De thee is verpakt in piramidevormige zakjes en wordt geleverd in een sachet van 25 stuks. De thee van PURETEA is van topkwaliteit en biologisch. Het merk...
KleurZwart
Niet op voorraad
€0,00
36 stuks (€0,42 per stuks)
Geef jezelf een heerlijk kopje PURETEA Green Apple Honey Biologische Thee. Deze groene thee melange is perfect voor de herfst en biedt een unieke smaakervaring. Geniet van de lichte grasachtige ondertonen, scherpe tonen van frisse appel en subtiele laagjes honing. PURETEA Green Apple Honey...
Op voorraad
€6,99
25 stuks (€0,28 per stuks)
Ontdek de Pure Tea Pure Lemon Biologische Thee Sachet 25 stuks De Pure Tea Pure Lemon Biologische Thee Sachet is een heerlijke thee die perfect past bij uw maaltijd of wanneer u ontspannen op de bank zit. Deze thee is verpakt in handige piramide thee zakjes, waardoor u eenvoudig kunt genieten...
Op voorraad
€34,95
1 stuk (€34,95 per stuk)
Probeer de Pure Tea Kop en Schotel set Rood 24-delig. Deze prachtige theeset van PureTea is ontworpen met zowel design als gebruiksgemak in gedachten. De set bestaat uit 6 theekopjes met schotels, 6 theetips en 6 roerstaafjes, allemaal in een mooie rode kleur. De Pure Tea Kop en Schotel set is...
KleurRood
Met de PURETEA Natural Mint Biologische Thee Sachet 25stuks geniet je van een verfrissende start van de dag. Deze heerlijke versie van de traditionele Engelse mint thee is gemaakt van hele pepermuntbladen en is cafeïnevrij. De losse thee is verpakt in piramide thee zakjes, waardoor je eenvoudig...
Op voorraad
€14,95
36 stuks (€0,42 per stuks)
Maak je dag met Pure Tea Green Jasmin Biologische Thee. Deze biologische groene thee combineert de zachte, ronde smaak van jasmijnbloesem met de licht pittige smaak van groene thee. Jasmijnthee is al eeuwenlang geliefd en blijft een van de populairste Chinese theesoorten. Pure Tea presenteert...
Op voorraad
€6,99
25 stuks (€0,28 per stuks)
Ontwaak de zintuigen met PURETEA Rooibos Biologische Thee Sachet 25 stuks. Deze smaakvolle Zuid-Afrikaanse Rode Thee is een ware traktatie voor liefhebbers van biologische thee. Met de hand geplukt en van de beste kwaliteit, biedt PURETEA een unieke theesensatie die niet te missen is....
Op voorraad
€6,99
25 stuks (€0,28 per stuks)
Pure Tea Darjeeling Biologische Thee Sachet 25 stuks De Pure Tea Darjeeling Biologische Thee Sachet is een hoogwaardige zwarte thee die al eeuwenlang wordt gewaardeerd. Deze thee is ontstaan toen een chirurg zaden uit China plantte in het gebied Darjeeling in India. De melange van zwarte en...
De volgende 16 producten