Accessoires

Merk
Kleur
Formaat
Prijs

Accessoires

FDCKRIC697600
Clean Express Reinigingsmiddel vloeibaar is een essentieel onderdeel van het dagelijkse onderhoud van jouw espressomachine. Het is speciaal ontwikkeld voor de flush reinigingsmethode, ook wel bekend als blindfilteren. Met Clean Express combineer je maximale oplosbaarheid en reinigingskracht met...
€19,95
1 stuk (€19,95 per stuk)
Op voorraad
FDCK0003895
Wanneer je op zoek bent naar een koffiemolen die perfect past bij je Rocket Appartamento espressomachine, dan is de Rocket Faustino koffiemolen de ideale keuze. Deze on demand molen is uitgevoerd in gepolijst chroom-koper en heeft een verstelknop waarmee je de maalgraad kunt instellen. Daarnaast...
KleurKoper
€639,00
1 stuk (€639,00 per stuk)
Op voorraad
FDC17031233
De Bialetti Espressobeker is een set van 6 glazen, speciaal ontworpen voor het serveren van espresso. Deze glazen zijn van hoge kwaliteit en hebben een stijlvol design. Ze zijn gemaakt van glas, waardoor je de kleur en de crema van de espresso goed kunt zien. De glazen hebben een inhoud van...
€19,95
6 stuks (€3,33 per stuks)
Op voorraad
FDC17012737
De Bialetti Espresso Kop en Schotel is een set van 4 kopjes en schotels in de kleur rood. Deze set is perfect voor het serveren van heerlijke espresso's. De kopjes en schotels zijn gemaakt van glas, wat zorgt voor een stijlvolle uitstraling. Kenmerken van de Bialetti Espresso Kop en Schotel...
KleurRood
€24,95
4 stuks (€6,24 per stuks)
Op voorraad
FDC74259112
Het Bosch/Siemens Claris Waterfilter zuivert leidingwater van schadelijke stoffen zoals chloor, lood en koper. Het filter is echter niet in staat om kalkaanslag volledig te voorkomen. Daarom adviseren wij om het apparaat minimaal 2 keer per jaar te ontkalken, waarbij het waterfilter altijd...
€12,95
1 stuk (€12,95 per stuk)
Op voorraad
Bespaar 31%
FDC26000176
G.A.T. Italia Supermoka Percolator 6 kops De G.A.T. Italia Supermoka Percolator is een authentieke Italiaanse percolator waarmee je de fijnste espresso kunt maken. Het ontwerp van het welbekende mokka potje is niet alleen makkelijk in gebruik, maar ook eenvoudig schoon te maken. Deze percolator...
Van €31,95 €21,95
Je bespaart: €10,00
1 stuk (€21,95 per stuk)
Op voorraad
Bespaar 29%
FDC26000367
Geef jezelf de G.A.T. Italia Supermoka Percolator 3 kops - 150ml - Made in Italy cadeau en geniet van de fijnste espresso. Deze authentieke Italiaanse percolator is ontworpen in het welbekende mokka potje ontwerp, wat niet alleen makkelijk in gebruik is, maar ook eenvoudig schoon te maken. Met...
Van €23,95 €16,95
Je bespaart: €7,00
1 stuk (€16,95 per stuk)
Op voorraad
Bespaar 11%
FDC66230597
De Wacaco Octaroma To Go tumbler is een stijlvolle thermosbeker van Wacaco, perfect te gebruiken in combinatie met de Pipamoka of Cuppamoka. Deze hoogwaardige vacuüm geïsoleerde RVS tumbler houdt uw drankje warm of koud, terwijl alle aroma's behouden blijven. Met een capaciteit van 10 fl oz (300...
KleurGrijs
Van €27,95 €24,95
Je bespaart: €3,00
1 stuk (€24,95 per stuk)
Op voorraad
FDC63034111
Laat de Bialetti Percolator Onderhoudsset 3 en 4 Kops je helpen om je Bialetti percolator in topconditie te houden. Deze set bevat een siliconen afdichtingsring en een aluminium filterplaatje, speciaal ontworpen voor verschillende 1 kops percolators van Bialetti. Na veelvuldig gebruik van je...
€8,95
1 stuk (€8,95 per stuk)
Op voorraad
Bespaar 34%
FDC26000190
Voor de koffieliefhebber is er de G.A.T. Italia Golosa Percolator 9 kops. Deze percolator is gemaakt in Italië en staat garant voor de fijnste espresso. Het ontwerp van het welbekende mokka potje is niet alleen makkelijk in gebruik, maar ook eenvoudig schoon te maken. De percolator is gemaakt...
KleurBruin
Van €52,95 €34,95
Je bespaart: €18,00
1 stuk (€34,95 per stuk)
Op voorraad
FDC20418485
BaristaPro Coffee Clean Reinigingspoeder is een essentieel onderdeel van het dagelijkse onderhoud van jouw espressomachine. Het is speciaal ontwikkeld voor de flush reinigingsmethode, ook wel bekend als blindfilteren. Dit reinigingspoeder combineert maximale oplosbaarheid en reinigingskracht met...
Gewicht570 gram
€9,99
1 stuk (€9,99 per stuk)
Op voorraad
FDC63010368
Bialetti Bicchierini Espressobekers Wit - Set van 6 stuks De Bialetti Bicchierini Espressobekers in het wit zijn ontworpen door Bialetti om te genieten van heerlijke espresso. Dit Italiaanse bedrijf heeft sinds 1919 een succesvolle geschiedenis in de productie van aluminiumproducten. In 1933...
KleurWit
€28,95
6 stuks (€4,83 per stuks)
Op voorraad
Bespaar 6%
FDC12978956
Eccellente Snelontkalker Melkzuur is een krachtige ontkalker voor uw espressomachine, koffiezetter en andere huishoudelijke apparaten. Zelfs als u kalkarm water gebruikt of waterfilters gebruikt, is het regelmatig ontkalken van uw machine noodzakelijk. Kalk hecht zich aan alle waterrijke...
Van €34,95 €32,95
Je bespaart: €2,00
1 stuk (€32,95 per stuk)
Op voorraad
FDC63021210
Bialetti koffiekopje met schotel en lepel met zwarte Bialetti opdruk. Het succesverhaal van dit Italiaanse bedrijf begon in 1919, toen Alfonso Bialetti in Crusinallo een workshop opende voor de productie van halffabrikaten van aluminiumproducten. Deze halffabrikaten werden vervolgens afgewerkt...
€9,95
1 stuk (€9,95 per stuk)
Op voorraad
FDC55292274
De Bialetti Venus 2 kops is een stijlvolle en praktische espressomaker van hoogwaardig roestvrij staal. Met deze koffiemaker zet je eenvoudig en snel heerlijke espresso voor twee personen. Geschikt voor het zetten van 2 kopjes espresso Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal Stijlvol en...
Gewicht3 x 250 gram
€56,95
1 pakket (€56,95 per pakket)
Op voorraad
FDC33004216
De Puly Caff Calcinet Ontkalker is een effectief poederontkalkingsmiddel dat speciaal is ontwikkeld voor het ontkalken van halfautomatische espressomachines. Het product is niet geschikt voor gebruik in volautomatische espressomachines. Ontkalkingsmiddel in poedervorm Geschikt voor...
Gewicht1 kilo
€28,95
1 kilo (€28,95 per kilo)
Op voorraad
FDC55291291
Verwen jezelf met de Bialetti Brikka Percolator 4 kops - 170 ml en het Bialetti Koffie Proefpakket. Deze combinatie biedt een unieke ervaring voor koffieliefhebbers. De Bialetti Brikka Percolator is een fornuis top espresso-apparaat waarmee je espresso kunt bereiden met een heerlijke 'crema'....
€79,95
1 stuk (€79,95 per stuk)
Op voorraad
FDC55293257
De Bialetti Venus Copper 4 kops is een koffiezetapparaat waarmee je snel en gemakkelijk een heerlijke espresso kunt maken. Het apparaat is gemaakt van roestvrijstaal en heeft een blauw metallic uitvoering. Het is geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie. Met een inhoud van 180 ml kun...
Gewicht3 x 250 gram KleurKoper
€67,95
1 pakket (€67,95 per pakket)
Op voorraad
Bespaar 26%
FDC26003603
Stel je voor, je wilt op een authentieke Italiaanse manier van een heerlijke kop koffie genieten. Met de G.A.T. Italia Fashion Wood Zwart Percolator 3 kops kan dat snel en simpel. Deze achtkantige aluminium koffiemaker is ontworpen volgens de traditionele Italiaanse methode en zorgt voor een...
KleurZwart
Van €37,95 €27,95
Je bespaart: €10,00
1 stuk (€27,95 per stuk)
Op voorraad
FDC17012904
Bialetti Beker Italia Tricolore De Bialetti Moka viert al meer dan 80 jaar van de klassieke elegantie en technologische eenvoud. Vanaf de vroege jaren 1950 tot heden, heeft Bialetti meer dan 200 miljoen koffiezetapparaten vervaardigd. In het bijzonder, is de Moka Express iconisch geworden en...
€12,95
1 stuk (€12,95 per stuk)
Op voorraad
De volgende 20 producten
Bestsellers
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineYes Porties50
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineYes Porties50
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineNo Porties50
Besparing 6%
Op voorraad
Van €16,70 €15,75
1 zak (€15,75 per zak)
CaffeineYes SmaakStevige, pittige smaak - 100% Arabica