Accessoires

Merk
Kleur
Formaat
Prijs

Accessoires

Niet op voorraad
€0,00
1 stuk (€28,95 per stuk)
De Hario V60-02 Dripper Keramiek Rood is een populaire koffie-zetmethode die bekend staat om zijn eenvoud en effectiviteit. Met deze dripper kun je gemakkelijk heerlijke koffie zetten. De V60-02 Dripper heeft een kegelvormig ontwerp met spiraalvormige ribbels en een hoek van 60 graden, waardoor...
KleurRood
Bespaar 29%
Op voorraad
Van €34,95 €24,95
1 stuk (€24,95 per stuk)
G.A.T. Italia Thema RVS Percolator 4 kops is een koffiezetapparaat dat gemaakt is van roestvrij staal. Het merk G.A.T. Italia staat bekend om zijn kwalitatieve koffiezetapparaten en accessoires. Met deze percolator zet je in een handomdraai een heerlijke kop koffie. De G.A.T. Italia Thema RVS...
KleurRoestvrij Staal
Bespaar 22%
Op voorraad
Van €31,95 €24,95
1 stuk (€24,95 per stuk)
Als koffieliefhebber wil je natuurlijk de beste espresso kunnen maken. De G.A.T. Italia Supermoka Percolator Zwart 6 kops is daarvoor de perfecte oplossing. Dit authentieke Italiaanse mokka potje is makkelijk in gebruik en simpel schoon te maken. De percolator heeft een achtkantige glanzende...
KleurZwart
Bespaar 25%
Op voorraad
Van €59,95 €44,95
1 stuk (€44,95 per stuk)
Zoek je een percolator van authentieke Italiaanse makelij waarmee je de fijnste espresso kunt maken? Dan is de G.A.T. Italia Regina Percolator RVS 4 kops een uitstekende keuze. Dit welbekende mokka potje ontwerp is niet alleen makkelijk in gebruik, maar ook simpel schoon te maken. Met haar ronde...
KleurRoestvrij Staal
Bespaar 29%
Op voorraad
Van €34,95 €24,95
1 stuk (€24,95 per stuk)
Ontdek de G.A.T. Italia Fashion Zwart 3 kops Percolator - 150ml - Made in Italy. Deze achtkantige aluminium koffiemaker stelt je in staat om snel en eenvoudig een heerlijke Italiaanse koffie te zetten. Met een capaciteit van 3 kopjes (150 ml) is deze percolator perfect voor individueel gebruik...
KleurZwart
Bespaar 20%
Op voorraad
Van €19,95 €15,95
1 stuk (€15,95 per stuk)
Zoek je een percolator van authentieke Italiaanse makelij waarmee je de fijnste espresso kunt maken? Dan is de G.A.T. Italia Betty Percolator Rood 3 kops een uitstekende keuze. Dit welbekende mokka potje ontwerp is niet alleen makkelijk in gebruik, maar ook simpel schoon te maken. De percolator...
KleurRood
De Bialetti Moka Express 3-kops is een bekend en geliefd koffiezetapparaat. Deze achthoekige aluminium pot is eenvoudig in gebruik en zet koffie op een authentieke manier. Vul het reservoir onderaan met water, voeg gemalen koffie toe aan het filter, schroef alles in elkaar en plaats het op een...
Gewicht250 gram
Op voorraad
€36,95
1 stuk (€36,95 per stuk)
Probeer de Bialetti Moka Express I Love Coffee Rood 3 kops, een klassiek en elegant koffiezetapparaat dat al meer dan 80 jaar bestaat. Dit iconische mokapotje is ontworpen met technologische eenvoud en heeft wereldwijd miljoenen koffieliefhebbers weten te veroveren. Met de Bialetti Moka Express...
KleurRood
Op voorraad
€47,95
1 stuk (€47,95 per stuk)
Wanneer je op zoek bent naar een koffiezetapparaat dat al meer dan 80 jaar klassieke elegantie en technologische eenvoud combineert, dan is de Bialetti Mini Express 2 kops een uitstekende keuze. Met dit mokapotje geniet je thuis van een rijke, authentieke espresso koffie in slechts enkele...
Bespaar 20%
Op voorraad
Van €19,95 €15,95
1 stuk (€15,95 per stuk)
G.A.T. Italia De G.A.T. Italia Betty Percolator Blauw 3 kops is een authentieke Italiaanse percolator waarmee u de fijnste espresso kunt maken. Het welbekende mokka potje ontwerp is makkelijk in gebruik en eenvoudig schoon te maken. Deze percolator is gemaakt van achtkantig aluminium en heeft...
KleurBlauw
Op voorraad
€6,49
1 stuk (€5,49 per stuk)
De Hario V60-01 Koffiefilters Bruin zijn speciaal ontworpen voor het wereldberoemde V60 filtersysteem van Hario. Deze filters zorgen voor een optimale zetmethode en maken gebruik van ongebleekt bruin papier. De filters zijn gemaakt van Japanse topkwaliteit en zorgen voor een heerlijke kop...
MateriaalPapier KleurBruin
Op voorraad
€44,95
1 stuk (€44,95 per stuk)
De Hario Tea Press Olijfhout is een stijlvolle en praktische theepers met een inhoud van 300 ml. Deze theepers is gemaakt van hoogwaardig olijfhout, wat zorgt voor een mooie en natuurlijke uitstraling. Met de Hario Tea Press Olijfhout kun je eenvoudig en snel heerlijke thee zetten. De theepers...
Bespaar 25%
Op voorraad
Van €79,95 €59,95
1 stuk (€59,95 per stuk)
Geniet van de fijnste espresso met de G.A.T. Italia Regina Percolator RVS en hout 6 kops. Deze authentieke Italiaanse percolator is makkelijk in gebruik en simpel schoon te maken, waardoor het een waardevolle toevoeging is aan uw koffiegenot. Gebruiksaanwijzing: Vul het onderstuk met koud...
KleurRoestvrij Staal
Bespaar 30%
Op voorraad
Van €26,95 €18,95
1 stuk (€18,95 per stuk)
Geef jezelf de mogelijkheid om thuis te genieten van vers gemalen koffie met de Blackwine Grindripper #2 handmatige koffiemolen. Deze compacte bonenmaler is voorzien van een instelbare maalgraad, waardoor je de bonen kunt malen voor verschillende zetmethodes zoals filterkoffie, Mokka, French...
KleurZwart
Bespaar 18%
Op voorraad
Van €10,95 €8,95
1 stuk (€8,95 per stuk)
Many Mornings Sokken Coffee Lover - Maat: 35-38 Many Mornings Sokken Coffee Lover - Maat: 35 t/m 38 Unisex Mismatched sokken van Many Mornings. Deze sokken hebben in 1 paar, 2 verschillende, maar bij elkaar passende sokken. Dit paar mismatched sokken bestaat uit twee verschillende sokken met...
Bespaar 22%
Op voorraad
Van €44,95 €34,95
1 stuk (€34,95 per stuk)
G.A.T. Italia Thema RVS Percolator 6 kops is een koffiezetapparaat van het merk G.A.T. Italia. Deze percolator is gemaakt van roestvrij staal en heeft een capaciteit van 6 kopjes. Kenmerken van de G.A.T. Italia Thema RVS Percolator 6 kops zijn: Gemaakt van roestvrij staal Capaciteit van 6...
KleurRoestvrij Staal
Bespaar 38%
Op voorraad
Van €47,95 €29,95
1 stuk (€29,95 per stuk)
Wanneer je een koffiespecialist bent, is het belangrijk om op de hoogte te zijn van de nieuwste koffiezetapparaten op de markt. Een van deze apparaten is de G.A.T. Italia Fashion Zwart 9 kops. Dit koffiezetapparaat is van Italiaanse makelij en staat bekend om zijn stijlvolle design en...
KleurZwart
Bespaar 23%
Op voorraad
Van €12,95 €9,95
1 stuk (€9,95 per stuk)
lujoCLEAN Reinigingspoeder 500 gram lujoCLEAN Reinigingspoeder 500 gram is een veilige en zeer effectieve reiniger voor espressomachines. Het is speciaal samengesteld om koffieresten te verwijderen van groepen en portafilters van espressomachines. Het reinigingspoeder lost snel op en is niet...
Gewicht500 gram
Niet op voorraad
€0,00
1 stuk (€39,95 per stuk)
Ontdek de AeroPress Organizer Stand, een compacte en strakke opbergoplossing voor je AeroPress koffiepers. Met aparte compartimenten voor je roerstaafje, filterdop en papieren filters, is deze stand ideaal om je werkbladen thuis en op kantoor netjes te houden. Compact en strak design Speciale...
Op voorraad
€54,95
1 stuk (€54,95 per stuk)
De Hario Koffiemolen Mill Column CM-502C is een koffiemolen met ceramische maalschijven. Deze maalschijven zorgen ervoor dat de koffie perfect wordt gemalen en geen metaalsmaak kan bevatten. Daarnaast zullen de maalschijven ook nooit gaan roesten, waardoor de kwaliteit van de maling behouden...
Op voorraad
€19,95
1 stuk (€19,95 per stuk)
Clean Express Reinigingsmiddel vloeibaar is een essentieel onderdeel van het dagelijkse onderhoud van jouw espressomachine. Het is speciaal ontwikkeld voor de flush reinigingsmethode, ook wel bekend als blindfilteren. Met Clean Express combineer je maximale oplosbaarheid en reinigingskracht met...
Op voorraad
€639,00
1 stuk (€639,00 per stuk)
Wanneer je op zoek bent naar een koffiemolen die perfect past bij je Rocket Appartamento espressomachine, dan is de Rocket Faustino koffiemolen de ideale keuze. Deze on demand molen is uitgevoerd in gepolijst chroom-koper en heeft een verstelknop waarmee je de maalgraad kunt instellen. Daarnaast...
KleurKoper
Op voorraad
€19,95
6 stuks (€3,33 per stuks)
De Bialetti Espressobeker is een set van 6 glazen, speciaal ontworpen voor het serveren van espresso. Deze glazen zijn van hoge kwaliteit en hebben een stijlvol design. Ze zijn gemaakt van glas, waardoor je de kleur en de crema van de espresso goed kunt zien. De glazen hebben een inhoud van...
Op voorraad
€24,95
4 stuks (€6,24 per stuks)
De Bialetti Espresso Kop en Schotel is een set van 4 kopjes en schotels in de kleur rood. Deze set is perfect voor het serveren van heerlijke espresso's. De kopjes en schotels zijn gemaakt van glas, wat zorgt voor een stijlvolle uitstraling. Kenmerken van de Bialetti Espresso Kop en Schotel...
KleurRood
Op voorraad
€12,95
1 stuk (€12,95 per stuk)
Het Bosch/Siemens Claris Waterfilter zuivert leidingwater van schadelijke stoffen zoals chloor, lood en koper. Het filter is echter niet in staat om kalkaanslag volledig te voorkomen. Daarom adviseren wij om het apparaat minimaal 2 keer per jaar te ontkalken, waarbij het waterfilter altijd...
Bespaar 31%
Op voorraad
Van €31,95 €21,95
1 stuk (€21,95 per stuk)
G.A.T. Italia Supermoka Percolator 6 kops De G.A.T. Italia Supermoka Percolator is een authentieke Italiaanse percolator waarmee je de fijnste espresso kunt maken. Het ontwerp van het welbekende mokka potje is niet alleen makkelijk in gebruik, maar ook eenvoudig schoon te maken. Deze percolator...
Bespaar 29%
Op voorraad
Van €23,95 €16,95
1 stuk (€16,95 per stuk)
Geef jezelf de G.A.T. Italia Supermoka Percolator 3 kops - 150ml - Made in Italy cadeau en geniet van de fijnste espresso. Deze authentieke Italiaanse percolator is ontworpen in het welbekende mokka potje ontwerp, wat niet alleen makkelijk in gebruik is, maar ook eenvoudig schoon te maken. Met...
Bespaar 11%
Op voorraad
Van €27,95 €24,95
1 stuk (€24,95 per stuk)
De Wacaco Octaroma To Go tumbler is een stijlvolle thermosbeker van Wacaco, perfect te gebruiken in combinatie met de Pipamoka of Cuppamoka. Deze hoogwaardige vacuüm geïsoleerde RVS tumbler houdt uw drankje warm of koud, terwijl alle aroma's behouden blijven. Met een capaciteit van 10 fl oz (300...
KleurGrijs
Laat de Bialetti Percolator Onderhoudsset 3 en 4 Kops je helpen om je Bialetti percolator in topconditie te houden. Deze set bevat een siliconen afdichtingsring en een aluminium filterplaatje, speciaal ontworpen voor verschillende 1 kops percolators van Bialetti. Na veelvuldig gebruik van je...
Bespaar 34%
Op voorraad
Van €52,95 €34,95
1 stuk (€34,95 per stuk)
Voor de koffieliefhebber is er de G.A.T. Italia Golosa Percolator 9 kops. Deze percolator is gemaakt in Italië en staat garant voor de fijnste espresso. Het ontwerp van het welbekende mokka potje is niet alleen makkelijk in gebruik, maar ook eenvoudig schoon te maken. De percolator is gemaakt...
KleurBruin
Op voorraad
€9,99
1 stuk (€9,99 per stuk)
BaristaPro Coffee Clean Reinigingspoeder is een essentieel onderdeel van het dagelijkse onderhoud van jouw espressomachine. Het is speciaal ontwikkeld voor de flush reinigingsmethode, ook wel bekend als blindfilteren. Dit reinigingspoeder combineert maximale oplosbaarheid en reinigingskracht met...
Gewicht570 gram
Op voorraad
€28,95
6 stuks (€4,83 per stuks)
Bialetti Bicchierini Espressobekers Wit - Set van 6 stuks De Bialetti Bicchierini Espressobekers in het wit zijn ontworpen door Bialetti om te genieten van heerlijke espresso. Dit Italiaanse bedrijf heeft sinds 1919 een succesvolle geschiedenis in de productie van aluminiumproducten. In 1933...
KleurWit
De volgende 32 producten
Bestsellers
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineYes Porties50
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineYes Porties50
Op voorraad
€17,99
1 doos (€17,99 per doos)
CaffeineNo Porties50
Besparing 6%
Op voorraad
Van €16,70 €15,75
1 zak (€15,75 per zak)
CaffeineYes SmaakStevige, pittige smaak - 100% Arabica